TWÓRCY

Grzegorz Fobka | Produkcja i dystrybucja

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem, producent filmowy, pomysłodawca scenariusza do filmu Raz, Jeszcze Raz, urodzony Sopocianin. Jest również pierwowzorem jednej z głównych postaci. To właśnie on i paczka jego znajomych zainspirowała wszystkich do stworzenia niniejszej produkcji.

_______________


Paweł Czarzasty | Reżyseria

40-latek z pasją do robienia filmów. W branży filmowej od 22 lat. Jeden z głównych twórców kina niezależnego w Polsce. Reżyser filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych oraz krótkich form reklamowych. Wykładowca na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Odznaczony Medalem Rektora Politechniki Gdańskiej za zasługi dla Politechniki Gdańskiej związane z realizacją filmów na Wydziale Architektury oraz promocję uczelni.


Krzysztof Zbieranek | Reżyseria

Prace reżyserską rozpoczął w 1978 przy filmie Operacja Himmler, w reżyserii Zbigniewa Chmielewskiego, twórcy seriali Dyrektorzy i Daleko od szosy. W następnych latach, jako drugi reżyser, pracował przy realizacji filmów historycznych z Jerzym Hoffmanem, Jerzym Kawalerowiczem, Krzysztofem Krauze, Jerzym Stuhrem, Waldemarem Krzystkiem i Janem Kidawą- Błońskim.

Najważniejsze polskie filmy historyczne ostatnich lat z jego reżyserskim udziałem to: Ogniem i mieczem, Quo vadis, Gry uliczne, Różyczka, Rewers, Mała Moskwa. Kierował zagranicznymi ekipami filmowymi Stevena Spielberga, Roberta M. Yanga, Agnieszki Holland i Marty Meszaros.


Jakub Stolecki | Zdjęcia

Jako student Sztuki Operatorskiej w Łodzkiej Szkole Filmowej uczył się u wybitnych operatorów filmowych: Ryszarda Lenczewskiego, Jolanty Dylewskiej, Krzysztofa Ptaka, Witolda Sobocińskiego, Bogdana Dziworskiego, Jacka Koprowicza. Po szkole był operatorem kamery u cenionych operatorów i reżyserów m.in u Władysława Pasikowskiego, Xawerego Żuławskiego, Tomasza Bagińskiego, Łukasza Palkowskiego, Michała Rogalskiego.